فروشگاه شین فکتوری

رقص باله برای کودکان چیست و مزایای آن کدامند؟

رقص باله در کشور ما کم تر شناخته شده هست. کم تر کسی را می بینید که به تماشای این رقص برود. ولی نمی توان گفت این رقص به طور کامل نادیده گرفته شده است. در کشور ما هم کلاسهای آموزش رقص باله کودکان و نوجوانان وجود دارد. آن ها می توانند در صورت علاقه به این رقص زیبا، راهی کلاسهای اموزشی شوند. خویش را در مسیر تبدیل شدن به یک بالرین حرفه ای قرار دهند. درصورتی که شما هم از آن گروه افرادی هستید که می خواهید بیش تر در مورد این و ویژگی های آن بدانید، در ادامه با ما همراه باشید.

ورزش باله را چطور انجام می دهند ؟

وضعیت بدن، تنظیم، اقتدار، تعادل، حس و انعطاف پذیری از خصوصیت های این رشته هست. برای انجام این ورزش کلیه اندام بدن درگیر است. تمرکز مهم ترین مستلزم به کاربستن تمرینات و تکنیک هاست. برای ارتقای سبک های این رشته معمولاً ترکیبی از حرکات، روش ها و تمرینات سنتی و بومی کشورهای گوناگون با یکدیگر جابه جا یا ادغام و ترکیب میگردند.

 

سبک ها

سبک ها گوناگونی و تکثر فوت و فن و روش های این ورزش سبب شده سبک های مختلفی ایجاد شود. بروز سبک های گوناگون، مرحله های و مراتب این رشته را بوجود آورده است. بگونه ای که برای تعیین سطح فعالیت هر ورزش‌کار ازمونها و امتحان هایی در نظر گرفته میشود .

انجمن ها و سازمان های مختلفی مسئولیت این رشته را در کشورهای خویش برعهده دارند. باتوجه به مرحله های اموزش و روش های عرضه شده ازمون هایی برپا می کنند. برای موافقت شدگان، طی اعطای گواهی نامه و جواز مربوطه اذن به کاربستن تمرین های و روش های مرحله های فراتر را صادر میکنند.

تمامی ورزشکاران و هنرآموزان موظفند بعد از طی کردن و فراگیری تمرین های و روش های مرحله های پائین تر و قبولی در ازمون مربوط به آن مرحله، وارد مرحله های بالاتر شوند. مراحل این رشته حاوی پیش مقدماتی، مقدماتی و مرحله های یک تا ۸ میباشد .

سن آغاز رقص باله

 

بهترین سن آغاز یادگیری رقص باله چهار و پنج سالگی است. برای کودکان رقصیدن جلوی آینه و میله تازگی جالبی دارد. در این سن بدن کودک انعطاف پذیری زیادی دارد و همین مسئله یادگیری را ساده تر میکند .

فواید باله

 

در رقص باله باید کودک به سخنان مربی با توجه گوش کند و دستورالعمل ها را تکرر کند. نظم را یاد می گیرد و برای حفظ اعتدال و کنترل بدن با حرکات باید تمرکز داشته باشد. اموزش جهات و یادگیری همکاری از فایده ها دیگر یادگیری رقص باله است.

برای بچه ها خجول یک فرصتی است لغایت با دیگر دوست های در کلاس بتوانند ارتباط برقرار کنند و تعامل اجتماعی داشته باشند. فعال بودن کودک و داشتن تمرینهای ورزشی روزانه احتیاج به یک برنامه اموزشی دارای انسجام دارد که باله یکی از مورد ها است.

این فواید که به آن اشاره کردید تنها برای آغاز رقص باله است. هنگامی که بچه شما با ادامه دادن آن تبدیل به یک بالرین حرفه ای شود، شما باز نکات مثبت دیگری شاهد خواهید بود. بالاخص هنگامی که به سن نوجوانی و جوانی برسند. دارای ماهیچه های کشیده و قدرتمند و فزونی اعتماد به نفس فیزیکی هستند.

یاد می گیرند چه طور سعی کنند تا به موفقیت برسند. در رقص باله لازم است لغایت با تغذیه سالم جثه مطلوب خویش را حفظ کنند. بنابراین عادت های غذایی درست فواید دیگر آن است.

لباس باله کد ۲۰۰

۲۰۹,۰۰۰ تومان

لباس باله کد ۲۰۱

۲۰۹,۰۰۰ تومان

لباس باله کد ۲۰۲

۱۸۹,۰۰۰ تومان

لباس باله کد ۲۰۳

۲۴۹,۰۰۰ تومان

لباس باله کد ۲۰۴

۱۹۹,۰۰۰ تومان

لباس باله کد ۲۰۵

۱۹۹,۰۰۰ تومان

لباس باله کد ۲۰۶

۲۵۹,۰۰۰ تومان

لباس باله کد ۲۰۷

۲۵۹,۰۰۰ تومان

لباس باله کد ۲۰۸

۲۷۹,۰۰۰ تومان

لباس باله کد ۲۰۹

۲۴۹,۰۰۰ تومان

لباس باله کد ۲۱۰

۲۰۹,۰۰۰ تومان

لباس باله کد ۲۱۲

۲۷۹,۰۰۰ تومان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *